Pocket Kingdoms

Strateji deneyimi yaşamak için Pocket Kingdoms oyununda yer alın.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut565.89 MB
  • Sürüm1.7.2
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciMinh Pham
Pocket Kingdoms indir; Dünya çapındaki oyunculara katılın, bir asi olun, savaşın heyecanına dalın ve krallığınızı savunmak için düşmanlara karşı savaşın.

Ücretsiz 3D strateji kart savaşı oyunu dünyasında yer almak için Pocket Kingdoms mobil oyununu iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz. Stratejik taktikler doğrultusunda hareket ederek düşman birliklerini ortadan kaldırmaya çalışacağınız Pocket Kingdoms oyununda muhteşem savaş sahneleri sizi bekliyor olacak. Dünya çapındaki oyunculara katılın, bir asi olun, savaşın heyecanına dalın ve krallığınızı savunmak için düşmanlara karşı savaşın. Her taktiğinizin hesaplamasını yaparak savaş alanında başarılı bir şekilde ilerleme kat edin.

Oyunun harita özelliğini değerlendirerek farklı diyarlarda zaman geçirebilirsiniz. Kart savaşı, kule savunması, strateji MMO ve bunun gibi daha bir çok oyun ögesini bir arada kullanan Pocket Kingdoms dünyasında stratejik taktikler doğrultusunda hareket ederek oyunu kazanmaya odaklanın. Görsel efektlerin be savaş efektlerinin son derece kaliteli bir şekilde tasarlandığı bu heyecan verici aksiyon oyununda eşsiz bir aksiyonun tadını çıkaracaksınız. Burada stratejik hamleleriniz son derece önemlidir. Bu sebeple düşmanlarınızın karşısında sadece güç değil aynı zamanda strateji de kullanarak ilerleme kat edeceksiniz.

Yüksek kaliteli 3D grafikler sizi gün boyu eğlendirmeye yetecektir. Her oyun sahnesinde etkin bir şekilde rol oynayın, düşman topraklarınızı kendi hakimiyetinize alın ve ardından aksiyonun tadını çıkarın. 3S oyun grafikleri, eşsiz savaş efektleri ve bununla birlikte gelen heyecan verici bir oyun deneyimi için daha fazla beklemenize gerek yok. Hemen şimdi Pocket Kingdoms dünyasında yerinizi alın, savaş stratejinizi hazırlayın ve ardından düşman topraklarını ele geçirmeye odaklanın. Karakterinin ana şehri dolaşmasına ve bazı görevler yapmasına izin verdiğiniz sürece arenanın kazananı olabilirsiniz. Her an her yerde svaaşrak büyük aksiyonun tadını çıkaracaksınız.

Ana kahramanı yüzlerce görünümle kişiselleştirme hakkına sahipsiniz. Heyecan verici savaşların her anının tadını çıkarmak, krallığınızı geliştirmek ve ardından heyecan verici bir aksiyonun tadını çıkarmak için hazır olun. Büyüleyici oyun dünyası içerisinde zorlu strateji deneyimi yaşayacaksınız. Üç krallığın bağımlılık yapıcı oyun dünyasında yer alın. Oyunun 3D özel kamera seçeneği sayesinde savaş alanında farklı kamera açılarını değerlendirebilirsiniz. Oyunda yer alan diğer oyuncular ile sohbet etmek için oyunun sohbet seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Eşsiz beceri ve yeteneklere sahip olan kahramanları işe alın, geliştirin ve güçlerini artırarak oyun içerisinde daha başarılı bir şekilde ilerleme kat edebilirsiniz.

Oyun içerisinde sizi bekleyen yüzlerce kahraman vardır. Her bir oyun kahramanının yetenekleri de son derece farklı olup arena içerisinde etkin rol oynamanıza imkan tanıyacaktır. Nefes kesici beceri animasyonları ile büyüleyici görsel efektler ve bununla birlikte heyecan heyecan verici bir oyun için kendinizi hazırlayın. Taktiksel hamlelerinizi belirleyin ve savaşı kazanmak için düşmanlarınızı yok edin. Gizli yeteneklerinin ve zırh kıyafetlerinin kilidini açtığınız taktirde kahramanlarınızı kolaylıkla özelleştirebilirsiniz. Stratejinizi güçlü bir şekilde yaptığınız sürece arena içerisinde başarılı bir şekilde ilerleme kat edebilir ve oyunu kazanabilirsiniz.

Pocket Kingdoms indir